KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 6046424
nr 604 6424
Affisch
”Jacques Zadig Lunds Konsthall 1972”, färgoffsetlitografi, motiv Frihetsgudinnan, 100 x 70 cm, utställningsaffisch: ” JACQUES ZADIG LUNDS KONSTHALL 11 NOV till 10 DEC 1972. . . ”, OBS! signerad: ”Till Maud och Holger Jacques -72”, märkt nertill: ”Stig Arbman AB / Lito-Grafik AB”
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 oktober 2009
kl 17:48:13
500 kr
650 kr
750 kr
1.000 kr